Друк

Лугинська громада може стати справжнім спортивним центром області, — Віталій Бунечко

.

09 лютого голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко в рамках робочої поїздки до Лугинської громади відвідав мультифункціональний спортивний комплекс у селі Путиловичі.

До робочої поїздки також долучився голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк.

«Завдяки небайдужому ставленню братів-підприємців, які народилися саме тут і продовжують вкладати кошти у розвиток малої Батьківщини, Путиловичі стали центром розвитку футбольних талантів усієї Лугинської громади, а ігри команди «Колос-Путиловичі» щоразу стають справжнім спортивним святом для місцевих жителів», — зауважив Віталій Бунечко.

На базі спортивного комплексу тренуються 60 дітей від 6 до 16 років із різних населених пунктів Коростенського району. На полях цього спортивного комплексу відточують свою майстерність дорослі футболісти, які грають у ветеранській лізі Житомирщини. Також тут створені умови для занять волейболом, тенісом, баскетболом. Загалом на цей проєкт вже вкладено понад 15 мільйонів гривень.

«Це дуже важливі інвестиції, адже українське село живе та має майбутнє, коли дітям є куди спрямувати свою енергію, коли є умови для розкриття їх талантів, зокрема й спортивних», — підкреслив Віталій Бунечко.

Брати-підприємці Каменчуки планують також розширення спортивної школи для занять спортом у будь-яку пору року та для цього потрібен критий спортивний зал. Під час спілкування було обговорено ряд можливостей для об’єднання зусиль підприємців та держави, що може стати у пригоді для реалізації цього проєкту.

Під час робочої поїздки голова Житомирської ОДА також поінформував, що в Лугинській громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво» вже зроблено два автомобільних напрямки – «Жеревці-Миролюбів» та «Лугини-Солов’ї».

«Приємно коли люди, які досягли успіху в житті, не забувають про своє коріння та докладають зусиль, щоб дати рідному селу стимули для розвитку», — підсумував Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що у межах президентської програми «Велике будівництво» проведено реконструкцію будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».