Друк

Всесвітній день здоров’я

.

У сучасному світі на здоров'я людей все більше і більше впливають безліч різних факторів, пов'язаних з урбанізацією життя. Це погано контрольоване економічний розвиток, забруднення навколишнього середовища, руйнування озонового шару, вирубка лісів і розширення земель, бідність населення.
Друк

З Благовіщенням!

.

Вітаю з великим християнським святом - Благовіщення Пресвятої Богородиці! Нехай все в житті приносить душевне задоволення, спокій, мир і гармонію. Хай дім наповниться затишком і достатком. Нехай чистими будуть помисли і дії. Щастя вам, добрих звісток, добра і любові. Нехай ваша віра буде непохитною!
Друк

Дізнавайся більше про COVID-19

.

У рамках протидії поширенню в Україні вірусної інфекції COVID-19 МОЗ України запустив офіційну вебсторінку covid19.com.ua. Тут можна дізнатися відповіді на основні запитання про новий коронавірус, епідемічну ситуацію в Україні, запроваджені через коронавірус обмеження, інформацію про тест-системи для дослідження на COVID-19 тощо.

Друк

Благовіщення

.

Благовіщення - одне з найбільш світлих і важливих православних свят. Красива історія народження Христа і передчуття майбутнього чудо порятунку радує всіх християн в цей день.
Друк

До уваги державних службовців

.

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

Друк

Телефони гарячих ліній для літніх і одиноких людей для консультування з питань карантину

.

З питань стосовно карантину, допомоги літнім людям під час карантину, алгоритму виявлення та лікування коронавірусної інфекції COVID-19 звертайтеся на телефони гарячих ліній у відповідному регіоні. Відповідні контакти оприлюднили на Урядовому порталі. Жителі Житомирщини можуть звертатися за такими телефонами: (0412) 474-750, (0412) 474-710.

Друк

Наявність лікарських засобів та виробів медичного призначення станом на 06.04.2020

.

Інформація про залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закупаються за кошти державного та місцевого бюджетів, згідно з пунктом 4 протоколу наради від 25 червня 2018 року стосовно забезпечення громадян лікарськими засобами та медичними виробами, а також реформування первинної ланки надання медичної допомоги реєстраційний номер №27273/0/1-18 від 05.07.2018 р.

Друк

Стоп панікувати!

.

Щоб зменшити рівень напруги прямо зараз, можна сказати собі: "Окей, я сиджу вдома, не відвідую публічні місця, мию руки, користуюсь дезінфекторами. Якщо у мене з'являються симптоми, я знаю, до кого звернутися!".