Друк

Шановні мешканці Новоград-Волинського району!

.

Шановні мешканці Новоград-Волинського району! Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2020 № 37 на території Новоград-Волинського району з 00:00 год. 19 жовтня 2020 року встановлений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення  COVID-19, на підставі чого в районі були посилені карантинні заходи.

Друк

Велике будівництво на Житомирщині: Робимо медицину доступною для кожного, – Віталій Бунечко на відкритті амбулаторії

.

20 жовтня під час робочої поїздки до Ємільчинського району голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом у с.Підлуби. 

Друк

Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся!

.

«Велике будівництво» триває, а з ним і продовжується набір працівників у дорожні організації. За перші два тижня жовтня працевлаштовано 881 чоловік, відкритими залишаються 150 вакансій.
Друк

У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року

.

19 жовтня в онлайн-режимі відбулось друге засідання секторальної робочої групи «Децентралізація та регіональний розвиток. Блок: Децентралізація»  під спільним головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова і керівника напряму міжнародного співробітництва Посольства Швеції Сесилії Круни.

 

Друк

Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України

.

Дорогий народе! Шановні громадяни України! 

 

Шановні народні депутати, пане Голово, пане Прем’єр-міністре, члени уряду та Офісу Президента, шановні судді, представники дипломатичного корпусу, ваші блаженства, шановні журналісти!

Друк

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання»

.

Відповідно до пункту 12 постанови  Кабінету Міністрів України  від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»,

Друк

Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності

.

 

Під час участі в Національному земельному форумі в межах робочої поїздки на Чернігівщину Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.