Друк

Велика децентралізація почнеться лише зараз, коли ми збудували фундамент для неї, – В’ячеслав Негода

.

Цього року Уряд і Парламент прийняли рішення, які дають змогу масштабувати децентралізацію на усю країну. У червні завершився процес створення спроможних громад, а у липні були сформовані нові райони. Це той фундамент реформи, до створення якого Україна йшла більше шести років. Тепер на цій основі треба побудувати якісно нову систему органів місцевої влади.

Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода під час відкритого діалогу «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки», що відбувся у Хмельницькому в онлайн-форматі.

Друк

Шановні мешканці Новоград-Волинського району!!!

.

          Інформуємо Вас, що рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №15 від 31.07.2020), яка проходила під головуванням Міністра охорони здоров’я України Стапанова М.В., на території міста Новоград-Волинський Житомирської області з 3 серпня 2020 року встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Друк

Засідання комісії з питань нагород

.

        6 серпня заступником голови районної державної адміністрації Михайлом Остапчуком  проведено засідання комісії з питань нагородження Відзнакою району «За заслуги перед Новоград-Волинським районом».

         Комісією розглянуті подання та внесені голові райдержадміністрації висновки засідання комісії щодо нагородження Відзнакою району.

Друк

Велике будівництво: про реалізацію ініціативи Президента України говорили під час селекторної наради

.

Про стан реалізації проєктів у рамках ініціативи Президента України «Національна програма «Велике будівництво» говорили під час селекторної наради під головуванням Першого заступника Керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова. 

Участь у нараді сьогодні, 05 серпня, взяла заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко. До обговорення даного питання також долучилися керівник апарату ОДА Олег Шарварко та директор департаменту регіонального розвитку ОДА Інна Хоменко.

Друк

Наявність лікарських засобів та виробів медичного призначення

.

Інформація  про залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закупаються за кошти державного та місцевого бюджетів, згідно з пунктом 4 протоколу наради від 25 червня 2018 року стосовно забезпечення громадян лікарськими засобами та медичними виробами, а також реформування первинної ланки надання медичної допомоги реєстраційний номер №27273/0/1-18 від 05.07.2018 р.

Друк

ОДНА З ПРИЧИН АВАРІЙНОСТІ НА ДОРОГАХ - КРАДІЖКИ ТА ПОШКОДЖЕННЯ ЗАСОБІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

.

Викрадені або пошкоджені внаслідок дорожньо-транспортних пригод дорожні знаки, елементи облаштування доріг, стовпчики та огорожа  інформують користувачів доріг про обмеження максимальної швидкості, напрямки повороту, кінець додаткової смуги, примикання другорядної дороги, пішохідний перехід та кілометрові покажчики.

Друк

Максим Степанов дав роз’яснення щодо положень та правил дії адаптивного карантину в країні

.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов дав детальні пояснення щодо правил дії адаптивного карантину в країні.

Він зазначив, що Центральна комісія з ТЕБ та НС поділила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 на “зелену”, “жовту”, помаранчеву” та червону “зони”.

Друк

Карантин продовжено

.

29 липня 2020 року в Новоград-Волинській районній державній адміністрації було проведене позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №21 від 29.07.2020.) під час якого були розглянуті питання щодо продовження карантину та посилення протиепідемічних заходів на території Новоград-Волинського району.