Друк

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Друк

Громадський рух «Всі разом!» презентує макети для білбордів та сітілайтів «Захищати сім’ю в Україні!»

.

Громадський рух «Всі разом!» презентує макети для білбордів та сітілайтів «Захищати сім’ю в Україні!». Які можна розміщувати на зовнішніх рекламних носіях у містах України.

Друк

#Безбар’єрність: На Житомирщині продовжується робота зі створення системи укриттів у закладах освіти

.

У Житомирській області продовжується робота зі створення системи укриттів у закладах освіти з урахуванням принципів безбар’єрності та доступності для маломобільних груп населення, включаючи осіб з інвалідністю.

Друк

#ПрозорістьТаПідзвітність: Більш ніж 300 держслужбовців та посадових осіб долучилися до навчання із питань запобігання корупції

.

В Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації 319 держслужбовців та особи місцевого самоврядування  долучилися до навчання за загальною короткостроковою програмою «Формування професійних компетентностей державних службовців».

Друк

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”

.

Під час брифінгу йшлося про аналіз 33 публічних закупівель з очікуваною вартістю понад 5 мільйонів гривень, які оголошувались суб’єктами господарювання в Житомирській області, в тому числі медичними закладами.

Друк

Віталій Бунечко провів зустріч з представниками ветеранської спільноти

.

29 лютого відбулася зустріч начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка з представниками ветеранської спільноти, під час якої визначили нові пріоритетні напрямки роботи Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України, яка діє при Житомирській ОВА.