Система охорони здоров’я розвиватиметься та вдосконалюватиметься
Постановою Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2017 року № 983 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості», було затверджено порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Тож з метою цільового та раціонального використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості було здійснено огляд амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, голова районної ради Дмитро Рудницький, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» Валерій Папенчук та завідувач сектору охорони здоров'я райдержадміністрації Тетяна Гусєва з робочим візитом відвідали амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах Пилиповичі, Орепи, Гульськ та Сусли. Там, оглянувши матеріальне оснащення та технічний стан приміщень АЗПСМ, поспілкувавшись як із персоналом так і з відвідувачами, були зроблені попередні висновки та заключення, які у подальшому будуть направлені на розгляд до компетентних органів.
Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА
http://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7838-sistema-okhoroni-zdorov-ya-rozvivatimetsya-ta-vdoskonalyuvatimetsya#sigProGalleria50d1263789
http://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7838-sistema-okhoroni-zdorov-ya-rozvivatimetsya-ta-vdoskonalyuvatimetsya#sigProGalleria72b4e5e1f9