Друк

про спільні штабні тренування цивільного захисту району

.

30 травня в малій залі засідань пройшло спільне навчання з сільськими, селищним головами

29-30 червня 2016 року на виконання організаційно – методичних вказівок облдержадміністрації районна ланка обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту взяла участь у проведенні спільних штабних тренувань за темою: "Дії органів управління та сил районної ланки обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при переведенні цивільного захисту в режим функціонування в умовах особливого періоду".

Мета навчання:
1. Перевірити готовність органів управління районної ланки ЦЗ, об'єктів цивільного захисту (далі – об'єктів ЦЗ) у вказаний період.
2. Відпрацювати дії органів управління районної ланки ЦЗ, об'єктів, які продовжують роботу в особливий період, при переведенні районної ланки ЦЗ з режиму функціонування у мирний час в режим функціонування у умовах особливого періоду
3. Вдосконалити практику та навички органів управління районної ланки ЦЗ, об'єктів ЦЗ у керівництві ЦЗ під час проведення заходів.
4. Тренувати особовий склад залучених невоєнізованих формувань щодо практичної діяльності під час проведення заходів.

У навчанні взяли участь:

  • штаби ЦЗ районної ланки та сільських, селищної рад, спеціалізованих служб ЦЗ, а також відділу освіти та управління праці та соціального захисту райдержадміністрації;
  • тимчасові органи з питань евакуації;
  • розрахунково-аналітична група;
  • номерні пости радіаційно-хімічного спостереження;
  • ланки видачі засобів індивідуального захисту;
  • мережа спостереження та лабораторного контролю;
  • ланки по обслуговуванню протирадіаційних укриттів.

По результатах тренувань визначено недоліки цивільного захисту та шляхи їх усунення.

joomlamodniyportal.ru