Друк

Засідала колегія

.

На черговому засіданні колегії райдержадміністрації було розглянуто 2 питання:

1. Про заходи щодо попередження самогоноваріння, пияцтва, побутової злочинності та забезпечення правопорядку на території району

2. По здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Лучицької сільської ради.
Звичайно ж найбільш активно обговорювали питання самогоноваріння, вирішення якого вже не перший рік гостро стоїть не тільки в районі, а й в місті. Аби досягти результату в вирішенні цього досить болючого питання головуюча колегії - перший заступник голови адміністрації Наталія Даниленко спільно з головою районної ради Дмитром Рудницьким, що також брав участь в засіданні та співдоповідачем по даному питанню - заступником голови адміністрації Андрієм Подіком вкотре наголосили сільським та селищному головам на тому, що головне зараз - це співпраця та активні спільні дії, що мають в результаті призвести до викорінення самогоноваріння в районі.
- Спокій громадян - це найважливіша наша мета, і ми маємо зробити все можливе аби припинити пиятику, яка призводить до нападів та скандалів в сім'ях. Для того аби назавжди викорінити цей «бізнес» мешканці району, що займаються самогоноварінням мають притягуватися до кримінальної відповідальності, до того ж неодноразово! Я вкотре прошу вас звертайтеся, мої двері завжди відкриті і я готовий допомогти! – виступив Андрій Васильович.
Друге питання обговорювалося менш активно, адже згідно перевірки робота новообраного сільського голови Олени Кузнець задовільна і всі виявлені недоліки в процесі вирішення.
В результаті розгляду кожного з питань були прийняті зважені рішення.

Організаційно-інформаційний відділ РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6622-zasidala-kolegiya#sigProGalleriab003004e02
joomlamodniyportal.ru