Друк

День поля 2016 у Великому Молодькові

.

17 червня відбувся День поля у селі Великий Молодьків, який провела для аграріїв та сільськогосподарських підприємців ТОВ «Агрохімічна компанія "Вітагро" на базі господарства ПОСП "Світоч".

Участь у заході взяли і представники Новоград-Волинської районної державної адміністрації: голова райдержадміністрації Володимир Михнюк, заступник голови Андрій Подік, начальник управління агропромислового розвитку Василь Ткачук, начальник відділу організації с/г виробництва, аграрного ринку продукції рослинництва, тваринництва та технічного забезпечення Валентина Ющук та головний спеціаліст відділу організації с/г виробництва та технічного забезпечення Леонід Мізернюк.

Учасникам заходу продемонстрували засоби захисту рослин ТМ «BAYTON», Канада, системи захисту рослин та використання мікродобрив в умовах зміни клімату TM «UKRAVIT». Розповіли про роль гуматів TM «HUMANITECH» (Німеччина) у підвищенні продуктивності с/г культур. Відбулася презентація сортів та гібридів TM «Semelita». Новинки цього року: гібрид пшениці озимої Хюлюкс (Німеччина) та сорти ріпаку озимого Кортез і Рескатор (Чехія).

Крім того, до уваги гостей заходу була оформлена виставка посівного матеріалу озимих культур TM «Semelita» вітчизняної та іноземної селекції: «SAATEN UNION», «OSEVA», «KWS», «LIMAGRAIN».
По тому учасники Дня поля здійснили виїзд на посіви с/г культур з практичними рекомендаціями по технології вирощування.

Організаційно-інформаційний відділ РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6597-den-polya-2016-u-velikomu-molodkovi#sigProGalleria2d95ee3720
joomlamodniyportal.ru