Друк

Українські солдати – герої наших днів

.

14 березня Україна відзначає День українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Наша держава та кожен з нас має сприяти подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги і турбуватись про учасників добровольчих формувань та підтримувати таку важливу ініціативу громадськості.

У Новоград-Волинській районній бібліотеці імені Лесі Українки оформлено книжкову виставку «Українські солдати – герої наших днів». На виставці представлена література, яка описує мужність українських добровольців, а саме: «Добровольчі батальйони», «Східний фронт», «Аеропорт», представлені також книги, присвячені мужнім воїнам Звягельського краю, що загинули на сході України: «Навіки в пам’яті живих», «Наші герої».

Відвідавши районну бібліотеку, читачі можуть ознайомитись з книгами та статтями з періодичних видань про українських солдатів-добровольців, які захищали і захищають рідну Україну.

Матеріал підготувала бібліотекар районної бібліотеки імені Лесі Українки Марія БАКА.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/30-novini/9327-ukrayinski-soldati-geroyi-nashikh-dniv#sigProGalleriaa6430838e4
joomlamodniyportal.ru