Друк

У місті Баранівка відкрили другий в районі рекрутинговий центр «Гвардії наступу»

.

Відсьогодні добровольці можуть звертатися до представників Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби в центр надання адміністративних послуг в Баранівці вул. Звягельська, 7Б.

Начальник районної військової адміністрації Іван Туровський оглянув рекрутинговий центр разом з головою міської ради Олександром Мігеєм та поспілкувались зі спеціалістами, які приймають заявки на вступ до Гвардії наступу.
Це ще одне місце збору добровольців, які бажають долучитись до звільнення рідної землі від окупантів. Зараз до вступу в «Гвардію наступу» залучають високо вмотивованих добровольців. Вони обирають для себе бригаду з восьми можливих: «Сталевий кордон» – бригада Державної прикордонної служби України;
«Червона калина» – до лав бригади вже увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ;
«Лють» – бригада Національної поліції України;
«Рубіж» – спрямована на те, щоб якомога швидше вийти на рубежі України;
«Спартан» – потужна штурмова бригада, обороняла Харків;
«Кара-Даг» – братиме участь у звільненні окупованого Криму;
«Бурелом» – бригада утилізації російських військових;
легендарна бригада «Азов» – бригада Національної гвардії України.
«Перші добровольці, які раніше встигли записатись до «Гвардії наступу», вже пройшли жорсткий відбір, зокрема медичну комісію. Зараз вони отримують знання з тактичної, домедичної та вогневої підготовки. Також частина рекрутів вже склала комплексний екзамен та перейшла до наступного етапу підготовки», – зазначив голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
Україна чекає на вас, час повертати своє.