Друк

В'ячеслав Авраменко відвідав 30 окрему механізовану бригаду імені князя Костянтина Острозького

.

Напередодні Дня захисників та захисниць України голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації В’ячеслав Авраменко спільно з головою Новоград-Волинської районної ради Артуром Загривим побував в 30 окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького (район проведення операції Об’єднаних сил).
У ході зустрічі В’ячеслав Авраменко звернувся до воїнів та командування бригади: «Напередодні потрійного свята - Дня захисників та захисниць України, Дня козацтва та Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці хотілось би від всього Новоград-Волинського району подякувати вам за те, що ви виконуєте військовий обов’язок і досить довгий час знаходитесь в зоні проведення операції Об’єднаних сил, залишивши свої родини. Щира подяка вам за це. Насамперед бажаю вам здоров’я, вашим родинам добра, злагоди і затишку, щоб ви всі повернулись додому живими та в повному складі. Ми вас чекаємо на нашій маленькій Батьківщині - Новоград-Волинщині».
 
З привітальним словом до воїнів звернувся і Артур Загривий. Після чого очільники району вручили командиру бригади вітальні листи, а також спільно з головами територіальних громад Новоград-Волинського району нагородили воїнів грамотами, подяками, грошовими преміями та цінними подарунками. Привітав захисників і захисниць і командир бригади Олександр Зіневич.
 
Крім того, голова Новоград-Волинської райдержадміністрації В’ячеслав Авраменко ознайомився з умовами проживання та побуту військовослужбовців за місцем виконання військових обов’язків в зоні ООС.
 
Насамкінець, з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці військовий капелан провів молебень за всіх захисників та захисниць України.