Друк

1 вересня – День знань

.

Дорогі школярі, студенти, вчителі та батьки!
Сердечно вітаю вас із Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів!

Першого вересня розпочинається новий навчальний рік, тисячі школярів та студентів повертаються до навчання, а дехто вперше переступає поріг школи чи вищого навчального закладу, крокуючи по-новому, складному, але дуже потрібному шляху.
Саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, який визначає його потенціал та розвиток на багато десятиліть вперед. Високоосвічені люди - це найцінніший скарб кожної країни. Адже саме з них формується еліта держави, якій належить вести незалежну, європейську Україну в майбутнє.
Щиросердно висловлюю сьогодні слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю педагогам, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.
Від усієї душі бажаю усім щастя, міцного здоров'я, творчого натхнення та нових успіхів у благородній діяльності на благо нашої країни.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

 

З повагою 

 

 

 

                 Голова районної                                             
                 державної адміністрації 

 

 

 

                 Володимир Михнюк