Друк

24 серпня – День Незалежності України

.

Шановні мешканці та гості Новоград-Волинщини!

З нагоди великого національного свята - Дня Незалежності України – прийміть найсердечніші вітання!
Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави. З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.
У день головного свята нашої країни низько вклоняюся усім, хто боронить і захищає Україну від ворога. Глибока шана тим, хто зустрічає свято на передовій. Український народ пишається вашою відвагою, самопожертвою і патріотизмом.
Дорогі земляки, з нагоди свята прийміть найсердечніші вітання і побажання здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.
Слава Україні!

З повагою 

 

                 Голова районної                                             
                 державної адміністрації 

 

                 Володимир Михнюк