Друк

1 вересня - день утворення 30 ОМБР

.

Історія 30 ОМБр бере початок ще в далекому 1941, але тоді вона рахувалася 83 кавалерійською дивізією.

В 1945 році дивізія була переформована в 11-ту гвардійську Рівненську механізовану дивізію. А свою вже таку рідну для нас назву вона здобула 30 липня 2004 року, коли була переформована в 30-ту окрему механізовану бригаду.
6 грудня 1991 року увійшла до складу Збройних Сил України. В лютому 1992 року особовий склад дивізії прийняв присягу на вірність народу України. У 1993 році увійшла до бойового складу 8-го армійського корпусу. У 1999 році дивізії було присвоєно почесне найменування «Новоград-Волинська» із збереженням всіх почесних найменувань та нагород і вручено бойовий прапор. Саме з цього часу 30 Окрема механізована бригада з офіційною назвою «Новоград-Волинська» навчає вірних захисників України, переживає злети та падіння, і особливо зараз, в такий нелегкий для України час всю свою міць та силу кинула на захист рідних кордонів та з честю відстоює нашу Незалежність.
Тож в День народження нашої бригади - 1 вересня в честь славного ювілею – 75 –річчя, від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо командування та весь особовий склад із славною датою та від усієї душі бажаємо вам мати впевненість в завтрашньому дні, почуття оптимізму, і робити все, щоб зберегти професіоналізм та честь армії, і передати її наступним поколінням. Нехай дух нескореності та почуття щирого патріотизму не покидають вас навіть у тяжкий час, адже ваша сила та воля до перемоги вселяють віру в наші душі, і ми віримо - буде мир на Україні!
Слава Україні!

З повагою

                 Голова районної                                              Голова  районної ради
                 державної адміністрації

                 Володимир Михнюк                                        Дмитро Рудницький