Друк

«Лесиному краю» - 95!

.

Щиро вітаємо співробітників редакції газети «Лесин край», ветеранів районної журналістики і тих, хто вливався в колектив протягом багатьох років її існування, з 95-річним ювілеєм з дня заснування газети!

Адже кожен її працівник вніс свій особливий внесок у розвиток колективного вісника нашої громади. І сьогодні – це самобутнє видання зі своїми традиціями і невичерпним потенціалом розвитку.

У творчій майстерні «Лесиного краю» безперервно пишеться жива і самобутня історія новоград-волинського краю і його мешканців. Газета продовжує професійно інформувати своїх читачів з широкого кола питань, що мають актуальне значення для суспільства. Її основні мотиви і меседжі, сповнені життєвої мудрості, толерантності, доброзичливості, патріотизму, поваги до ближнього і любові до рідного краю - такі важливі для формування гармонійного суспільного життя – у всі часи йдуть найкоротшим шляхом до сердець наших читачів зі шпальт свіжих номерів газети.

Для багатьох жителів району та міста газета - не тільки інформатор, а передусім - співбесідник. Ви завжди відстоюєте інтереси нашої громади.

У випробувальні і складні часи сьогодення, газета «Лесин край» є справжньою, потужною зброєю в інформаційній війні, а співробітники редакції – воїни інформаційного фронту.

Ми пишаємось тим, що місто і район мають таку благородну, чесну і справедливу газету.

Дякуємо всім журналістам за сумлінне і чесне служіння своєму покликанню, послідовну громадянську, патріотичну і гуманістичну позицію.

Бажаємо вам доброго здоров'я, невичерпного натхнення, справжніх журналістських успіхів, прихильного та вдячного читача, і, головне для кожного українця - миру.

З повагою

                 Голова районної                                              Голова  районної ради
                 державної адміністрації

                 Володимир Михнюк                                       Дмитро Рудницький