Друк

З НОВИМ 2014 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

.

Шановні жителі та гості Новоград-Волинського краю!

Від усього серця вітаємо вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці чудові зимові свята будуть радісними та щедрими, додадуть життєвих сил, окрилять душу, принесуть вам гарний настрій на весь рік та впевненості у завтрашньому дні!

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2013 рік був прожитий не дарма. Цей рік мешканці Новоград-Волинського району запам’ятають як рік, що пройшов під знаком  виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича: у селах району відкривалися дитячі садки, проводилася реконструкція та капітальні ремонти закладів освіти, медицини, культури, газифікувалися населені пункти.

2013 рік подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Щиро дякуємо вам, шановні мешканці нашого району, за самовіддану працю, підтримку і взаєморозуміння. Певні, що разом ми зробимо ще багато добрих справ на благо нашого звягельського краю, нашої рідної України.    

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичимо вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Щасливого Нового року і веселого Різдва!

З повагою

Голова районної                                          Голова районної ради
державної адміністрації
Сергій Лавренюк                                          Франц Весельський