Друк

20 грудня – День міліції

.

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ Новоград-Волинщини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем міліції України!

 Обравши одну із найбільш потрібних, почесних і водночас небезпечних професій, ви щодня, ризикуючи власним життям і здоров’ям, рятуєте громадян від злочинців, розкриваєте заплутані кримінальні справи, ведете непримиренну боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, забезпечуєте належний правопорядок у місті і селах нашого краю, проводите профілактичну роботу.

Високу довіру — захищати права і свободи громадян, їхнє життя та честь, інтереси держави та суспільства від протиправних посягань — ви виправдовуєте своєю наполегливою працею, сумлінним ставленням до виконання службових обов’язків.

Незважаючи на економічну кризу, недостатнє фінансове забезпечення правоохоронних структур, у нашому районі збережено стабільну оперативну обстановку, налагоджено співпрацю міліції з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськістю. Велика заслуга у цьому особового складу міліції Новоград-Волинщини.

Слова вдячності адресуємо ветеранам органів внутрішніх справ, які віддали кращі роки свого життя почесній справі охорони і зміцнення правопорядку.

Шановні правоохоронці! Дякуємо вам за бездоганну службу, щиро бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя, достатку та благополуччя, нових успіхів у вашій благородній праці!

Голова районної                                          Голова районної ради
державної адміністрації
Сергій Лавренюк                                          Франц Весельський