Друк

Звернення Івана Туровського з нагоди Всесвітнього дня донора крові

.

Донорство – це вибір кожного, поклик душі, шлях до серця.
 
Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це вдячність донорам за їх благородний вчинок і порятунок життя людей, які потребують переливання донорської крові та / або її компонентів.
 
Кожної секунди у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові. В сьогоднішніх реаліях велика потреба в переливанні крові є у захисників, які мужньо захищають нас в російсько-українській війні. Тому цей день дає можливість висловити вдячність людям, які добровільно здають свою кров. Поділитися своїм життям заради порятунку життя іншої людини, – що може бути благородніше, ніж рятувати життя дорослих, рятувати життя дітей, рятувати життя тих, хто потребує допомоги!
 
Поділитися своїм життям заради порятунку життя іншої людини, що може бути благородніше? В більшості випадків, донор сам буває слабкий після забору крові, але те, що належить – без вагань віддає до останньої краплі!
 
Шановні донори!
 
Саме ви рятуєте найцінніше – людське життя, адже переливання крові потребують тисячі людей. Щира подяка та уклін кожному донору за таку важливу та відповідальну життєву позицію!
 
Саме завдяки чуйності та небайдужості безоплатних донорів, врятовано життя багатьох людей, насамперед, наших воїнів, які дістали серйозних поранень, захищаючи Україну.
 
Дякуємо вам, шановні донори! Нехай ваш безцінний, безіменний подвиг буде винагороджений довгими роками життя, нескінченним щастям і благополуччям!
 
 
З повагою
начальник Новоград-Волинської
районної військової адміністрації                           Іван ТУРОВСЬКИЙ