Друк

Олексій Чернишов: Всі проєкти Великого будівництва, заплановані на 2020 рік, будуть завершені

.

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов підвів перші підсумки програми “Велике будівництво”, яку Мінрегіон реалізує у співпраці з місцевою владою. По школам першочерговий план виконаний у повному обсязі – у 100 школах завершені будівельні роботи, і до кінця року буде перевиконаний. Загальний відсоток будівельної готовності всіх об’єктів в рамках “Великого будівництва” становить 94%. До кінця поточного року всі заплановані об’єкти будуть завершені.

Друк

Децентралізація: як працюватиме новий закон про адмінстративні послуги

.

27 листопада Президент України Володимир Зеленський підписав прийнятий 03 листопада Верховною Радою України проєкт Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі” (реєстр. законопроєкту № 2679).

Друк

Збережи пам’ять! Збережи правду! – Житомирська ОДА вшановує жертв голодоморів. ВІДЕО

.

Сьогодні, 28 листопада, в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів. День пам’яті був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом.

Друк

Олексій Чернишов: До кінця року план по школам в рамках Великого будівництва буде перевиконаний

.

Першочерговий план по будівництву та реконструкції шкіл у межах програми Президента “Велике будівництво”, яку реалізує Мінрегіон у співпраці з місцевою владою, виконаний на сто відсотків – у 100 школах завершені будівельні роботи. Це означає, що створено 8338 нових учнівських місць і в зручних умовах відтепер навчатимуться понад 55 тисяч школярів.

Друк

Олексій Чернишов: У рамках «Великого будівництва» в 100 школах по всій Україні вже завершені будівельні роботи

.

Відповідно до програми Президента «Велике будівництво», до кінця 2020 року мають бути завершені щонайменше 100 шкіл, 100 садочків та 100 спортивних об’єктів по всій Україні. Наразі 100 шкіл добудовано, що є повним виконанням першочергового плану. Загалом будівництво було розпочато в 134 школах, середня будівельна готовність яких на сьогодні, за даними ОДА, становить 95%. У садочках цей показник складає 94%, а готовність спортивної інфраструктури оцінюється у 90%.

Друк

продовження карантину та посилення протиепідемічних заходів на території Новоград-Волинського району.

.

13 листопада 2020 року в Новоград-Волинській районній державній адміністрації було проведене позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №29 від 13.11.2020.) під час якого були розглянуті питання щодо продовження карантину та посилення протиепідемічних заходів на території Новоград-Волинського району.

Друк

Децентралізація. Планування територій громад: що змінює закон 711 – обговорення

.

26 листопада о 19:00 в рамках CANactions School Talk відбудеться лекція “SPACES: 711”.
 
711 — це номер Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель”, прийнятого 17 червня 2020 року. Він набирає чинності у липні 2021 року і суттєво змінює правила планування територій, визначення та зміни цільового призначення земельних ділянок та встановлює нові вимоги щодо примусового відчуження земельних ділянок з мотивів суспільної необхідності громад.
Друк

Програма Президента «Велике будівництво» триває

.

Програма «Велике будівництво», ініційована Президентом України Володимиром Зеленським у березні 2020 року, триває. В рамках програми цьогоріч було розпочато роботи з відновлення, капітального ремонту та будівництва об’єктів соціальної, освітньої та спортивної інфраструктури.