Друк

Засідання комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування

.

26 лютого голова Новоград-Волинської райдержадміністрації В’ячеслав Авраменко, заступник голови районної державної адміністрації Михайло Остапчук та керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в засіданні постійної районної ради комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

Друк

Кирило Тимошенко: Вже цього року у Житомирі буде оновлено злітну смугу

.

У 2021 році державна влада переходить на новий рівень реалізації проєктів у співпраці з місцевою владою. Про це 25 лютого під час засідання Ради розвитку громад та територій заявив заступник голови Офісу Президента України, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

Друк

Мінрегіон: Працюємо над тим, щоб до кінця року 1000 громад мали власні стратегії розвитку

.

Друк

Президент на засіданні Ради розвитку громад та територій: Для остаточного завершення децентралізації маємо вирішити кілька важливих завдань

.

Участь у засіданні Ради розвитку громад та територій, що проходить 25 лютого у Києві бере голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.
Друк

За п’ять років «Велике будівництво» збільшить ВВП України на 2,2 % – дослідження KSE

.

За оцінками експертів Київської школи економіки, реалізація президентської програми «Велике будівництво» збільшить ВВП України у найближчі 5 років на 2,2%. Результати дослідження були оприлюднені під час форуму «Україна 30. Інфраструктура».