Друк

Шановні мешканці Новоград-Волинського району!

.

Протягом тижня з 02.11. по 06.11.2020 року на території Новоград-Волинського району було зафіксовано 40 осіб, які захворіли на коронавірусну хворобу COVID-19.

Мали місце випадки захворювання мешканців Новоград-Волинського району на коронавірусну хворобу COVID-19 в населених пунктах наступних сільських рад: Брониківська (17 осіб), Стріївська (5 осіб), Чижівська (4 особи), Великомолодьківська (3 особи), Ярунська (2 особи), села Майстрів і Майстрова Воля (2 особи), Пищівська (2 особи), Гульська (2 особи), Наталівська, Колодянська і Орепівська по одній особі.

Рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новоград-Волинської райдержадміністрації від 02.11.2020 № 27 на території Новоград-Волинського району продовжений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення  COVID-19, на підставі чого в районі продовжені посилені карантинні заходи.

Також інформуємо Вас, що згідно з розпорядженням постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 за № 1355-р «Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338» по всій території України встановлений режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020р.

 

  Тому нагадуємо Вам, що на період карантину необхідно дотримуватись протиепідемічних заходів та карантину, особливо в місцях масового скупчення людей (ринки, об’єкти торгівлі і харчування, транспортні засоби загального користування тощо).

Наполегливо звертаємося до осіб, які захворіли та які мали контакт з пацієнтами з підтвердженими випадками COVID-19 суворо дотримуватись режиму самоізоляції у визначені терміни (не менше 14-ти діб). 

Також нагадуємо, що за недотримання протиепідемічних заходів, порушення режиму самоізоляції під час карантину до громадян (як юридичних, так і фізичних) будуть застосовані міри адміністративної відповідальності, а у випадку порушення режиму самоізоляції, що призвело до тяжких наслідків, в тому числі смерті третіх осіб, будуть застосовані міри кримінальної відповідальності.