Друк

Володимир Михнюк підписав розпорядження щодо початку опалювального сезону 2017-2018

.

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 04.10.2017 № 717 Про початок опалювального сезону 2017 – 2018 року  

Відповідно до Закону України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Державних санітарних правил № 3231-85, 5.5.2.008-01 щодо забезпечення оптимального повітря – температурного режиму в дитячих, підліткових та загальноосвітніх закладах, СНиП 2.04.05-91 «Опалення, вентиляція і кондиціювання», Будівельних норм і правил, статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (із змінами) та у зв'язку наближенням температури повітря до встановленого нормативного мінімуму:

1. Відділам охорони здоров'я (Гусєва Т.А.), освіти (Антипчук О.А.), культури районної державної адміністрації (Бобровська Л.М.), Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград – Волинського району (Івасів Н.Ф.) та запропонувати виконкомам сільських рад:

1) Опалювальний сезон для об'єктів лікувально-профілактичних закладів, закладів освіти, культури, закладів Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград – Волинського району розпочати з 05 жовтня 2017 року.

2) Опалювальний сезон для житлового фонду та інших споживачів розпочати при настанні відповідних погодно-кліматичних умов (три доби із середньодобовою температурою нижче 8 оС)

3) В разі зміни температури навколишнього середовища (три доби із середньодобовою температурою вище 8 оС) передбачити регулювання подачі теплового носія в мережах.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення (Андрущенко Л.А.) для визначення тривалості опалювального сезону для домогосподарств, які використовують природний газ, електричну енергію для індивідуального опаленням, при наданні пільг та субсидій користуватися постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами).

3. Відділу організаційно-інформаційної роботи райдержадміністрації (Скаковська Н.М.) оприлюднити дане розпорядження в місцевих засобах масової інформації.

4. Начальникам відділу освіти Антипчуку О.А., відділу культури Бобровській Л.М., завідувачу сектору охорони здоров'я Гусєвій Т.А., начальнику управління праці та соціального захисту населення Андрущенко Л.А., директору Територіального центру соціального обслуговування населення Івасів Н.Ф. до 27 жовтня 2017 року проінформувати відділ містобудування, архітектури та будівництва районної державної адміністрації про початок опалювального сезону у підпорядкованих установах та закладах для подальшого узагальнення та інформування райдержадміністрації до 31.10.2017 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Подіка А.В.

Голова районної
державної адміністрації В.В.Михнюк