Друк

влада за роботою

.

На минулому тижні:

Голова районної державної адміністрації  В.В Михнюк - взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня державної служби, участь у засіданні регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області.

Перший заступник голови райдержадміністрації Н. В Даниленко  – провела засідання комісії з призначення і виплати населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та персоніфікованого обліку в ЄДАРП, які мають право на пільги, взяла участь у засіданні постійної комісії райради з питань освіти, охорони здоров”я, у справах сім”ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, участь у заходах до Дня скорботи і вшанування пам”яті жертв війни в Україні та поховання останків воїнів, які загинули під час боїв 1941 року на території Новоград-Волинського району , взяла участь в урочистих заходах до Дня державної служби, провела зустріч з батьками-вихователями ДБСТ та прийомних сімей за участю начальника служби у справах дітей облдержадміністрації.

Заступник голови РДА А.В Подік – провів засідання робочої групи по детінізації заробітної плати, засідання комісії для визначення коефіцієнту співвідношення кількості безоплатних та платних пасажирів, взяв участь у заходах до Дня скорботи і вшанування пам”яті жертв війни в Україні та поховання останків воїнів, які загинули під час боїв 1941 року на території Новоград-Волинського району, провів нараду з орендарями водних об”єктів.

Начальник  управління АПР  - провів виїзд у ПП „Поляна”, с.Поліянівка з питань проведення кормозаготівлі, взяв участь у комісії з орендарями водних об”єктів, провів виїзд у Поліянівську сільську раду для надання практичної і методичної допомоги, взяв участь у програмі доступного кредитування соціальних підприємств.

 Начальник  управління фінансів –  

Начальник управління праці – приймала участь у засіданні комісії для визначення коефіцієнту співвідношення кількості безоплатних та платних пасажирів, участь у засіданні комісії з надання матеріальної допомоги загиблому учаснику АТО,  участь у нараді з керівниками структурних підрозділів та відповідальними працівниками управління,  участь у засіданні комісії з призначення і виплати населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та персоніфікованого обліку в ЄДАРП, які мають право на пільги,  участь у нараді з питань складання акту звірки по заборгованості РЕМ та Житомир газ збут»

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури – участь у презентації Програми соціального інвестування, що проходила в ОДА.

Начальник відділу культури – поточна робота.

Начальник  відділу освіти провів наради з працівниками апарату відділу, районного методичного центру, централізованої бухгалтерії, групи централізованого господарського обслуговування, районного центру творчості, спорту і туризму учнівської молоді,нараду з директорами шкіл, взяв участь у  роботі комісії районної ради з питань освіти, медицини і культури,громадських обговореннях смт Городниця з питань реорганізації ДНЗ №1 і №2 у єдиний ДНЗ, які відбулися базі Городницької ЗОШ І-ІІІ ст.,урочистих заходах з нагоди Дня державної служби, виїздив до Середньодеражнянської ЗОШ І-ІІ ст. з питань ліквідації наслідків шквального вітру, який пошкодив димову трубу котельні школи.

Начальник служби у справах дітей – взяв участь у зустрічі з батьками-вихователями ДБСТ та прийомних сімей за участю начальника служби у справах дітей облдержадміністрації.

Завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту– взяв участь засіданні постійної комісії райради з питань освіти, охорони здоров”я, у справах сім”ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.

 Зав архівним сектором  - поточна робота

Зав.сектором цивільного захисту  - поточна робота

Зав.сектору охорони здоров’я  - поточна робота

Директором  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді - взято участь в заходах до Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в с. Нова Романівка; надано соціальні послуги гр. Семенюк І.А. (с. Нова Романівка), яка опинилася у складних життєвих обставинах;

Директором територіального центру соціального обслуговування Новоград-Волинського –   взято участь у заході до Дня скорботи  і вшанування пам”яті жертв війни в Україні та поховання не похованих останків воїнів, що загинули під час боїв 1941 року на території Новоград-Волинського району; проведено внутрішню оцінку якості надання соціальних послуг фахівцями відділення деннного перебування по Городницькій селищній раді; проведено внутрішню оцінку якості надання соціальних послуг по Пищівській   та Токарівській сільських радах; розглянуто звернення громадян району щодо надання гуманітарної допомоги одягом та взуттям.

 Начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва – поточна робота