Друк

ДОВІДКА про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" - Матвійчук Н.П.

.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 в Управлінні праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Матвійчук Наталії Петрівни (місце народження: м. Новоград – Волинський, Житомирської обл. Місце роботи: Управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської РДА, головний спеціаліст - юрисконсульт).
Для проведення перевірки подавалися копії запиту про перевірку, декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік, заяви на проведення перевірки, трудової книжки, паспорта громадянина України та картки платника податків.
Запит про надання відомостей щодо Матвійчук Н.П. надсилався до Новоград-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції.
За результатами розгляду запиту Новоград-Волинська ОДПІ повідомила, що відомості вказані у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік є достовірними.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Матвійчук Наталії Петрівни не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Головний спеціаліст з питань кадрової 
роботи та державної служби 

Ю.В. Олексійчук