Що сказати замість "все норм"
![](/images/0.2023/09_/26/382842506_255179504180695_735418205225266042_n.jpg)
Фактично ми наполягаємо на тому, що все добре, хоча знаємо, що це не так. Тож а) даємо оточуючим зрозуміти, що певна поведінка є прийнятною; б) вкотре знецінюємо себе та свої емоції; в) робимо це знову й знову. Здається, геть не норм.
Коли відчуваєте, що вам некомфортно, коли вас ображають чи знецінюють ваші переживання, не ховайтеся за звичною фразою — поясніть людині, чому та чи інша ситуація для вас неприйнятна. Бути чесним одне з одним і вимагати взаємоповаги — здається, це норм.![](/images/0.2023/09_/26/384302662_255179500847362_1946798002595484617_n.jpg)
![](/images/0.2023/09_/26/384302662_255179500847362_1946798002595484617_n.jpg)