Друк

МОЗ: З квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків почне здійснюватися за електронним рецептом

.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, починаючи з квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків почне здійснюватися за електронним рецептом.

 

 Електронний рецепт пошириться на всі готові лікарські засоби, що містяться в Державному реєстрі лікарських засобів та підлягають відпуску за рецептом лікаря.

 Виписати е-рецепт зможе лікар будь-якої спеціальності державної, комунальної чи приватної клініки або ж лікар-ФОП. Для цього закладу не потрібно мати договір з НСЗУ.

 Такий е-рецепт можна буде отримати незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем, однак пацієнт має бути обов’язково зареєстрований в ЕСОЗ.

 Чому це важливо та яку користь принесе пацієнтам, лікарям та системі охорони здоров’я в цілому?

 Як керівникам медичних закладів та лікарям підготуватись до запуску електронного рецепта на всі рецептурні препарати?

 Чому рецептурні препарати повинен призначати лікар?

 Відповіді ці та інші запитання щодо електронного рецепту є у новому випуску дайджесту змін в охороні здоров’я для медичної спільноти.

 Отримуйте відповіді на найактуальніші та найскладніші питання щодо електронного рецепту та підписуйтесь на щомісячний дайджест змін в охороні здоров’я за посиланням.

 Нагадаємо, що усі субʼєкти господарювання незалежно від форми власності та їх спеціалізації, які провадять медичну практику, невдовзі працюватимуть в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ).

За інформацією ЖОВА