Друк

Житомирщина може опинитися у «червоній» зоні епіднебезпеки, – Наталія Остапченко. ВІДЕО

.

На цьому наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко сьогодні, 13 жовтня, під час пресбрифінгу щодо епідемічної ситуації та вакцинації проти коронавірусу.

«На території Житомирської області розгорнуто 15 лікарень, які надають допомогу ковідним хворим. Поки що медична система області справляється з навантаженням, відсоток забезпечення киснем всіх ліжок – 99,4%, допомога надається. Але в той же час констатуємо низький рівень вакцинації населення Житомирщини. І судячи із індикаторних показників, за такої динаміки через тиждень область може опинитися у «червоній» зоні», – сказала Наталія Остапченко.

 

Вона також наголосила на тому, що в Житомирській області стрімко зросла кількість летальних випадків від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, які у переважній більшості виникають у невакцинованих проти COVID-19 хворих. Так, протягом 04-12 жовтня від цієї важкої хвороби померло 112 жителів області.

 

Перша заступниця голови ОДА також зазначила, що обов’язковим є дотримання встановлених карантинних норм, виконання всіх протиепідемічних заходів та проведення вакцинації проти COVID-19.

 

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

 

Нагадаємо, що Наталія Остапченко надала коментар засобам масової інформації щодо вакцинації жителів області від COVID-19  та епідеміологічної ситуації.

 

Від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 440 801 особа.

 

Уряд ухвалив рішення про продовження в Україні дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року.

 

Довідково. Всі охочі вакцинуватися можуть це зробити навіть без попереднього запису незалежно від наявності декларації із сімейним лікарем. При собі обов’язково треба мати паспорт та ідентифікаційний код для введення в електронний облік.

 

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплення також можна знайти на сайті Вакцинація від COVID-19.

 

У Житомирській області діє 5 центрів масової вакцинації проти COVID-19.