Друк

У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих людей з інвалідністю

.

Про це розповіла начальниця відділу активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Житомирського ОЦЗ Олена Мельник на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА.

Друк

Денис Соколовський долучився до саміту Мінветеранів «Шлях ветерана від військової служби до цивільного життя»

.

У Києві відбувся саміт Міністерства у справах ветеранів України «Шлях ветерана від військової служби до цивільного життя», що зібрав ветеранів, урядовців, керівництво Українського ветеранського фонду, представників великих компаній, бізнес-асоціацій, іноземних партнерів та посольств. Від Житомирської обласної військової адміністрації до заходу долучився начальник відділу ветеранської політики Денис Соколовський. 

Друк

Засідання комісії з захисту прав дитини

.

Сьогодні перший заступник начальника районної військової адміністрації Юрій Оханський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якому розглянули низку важливих питань.

Друк

#безбарєрність: Інклюзивна молодіжна робота – новий серіал на Дія.Освіта

.

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний на Дія.Освіта. 

Серіал створено для молодіжних працівників, тренерів, громадських організацій та всіх фахівців і фахівчинь, які працюють з молоддю. 

Друк

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Друк

Шановні ветерани миротворчих місій!

.

Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день миротворців ООН – день, який присвячений відважним людям, які ризикують своїм життям, щоб нести мир та стабільність у найгарячіші точки світу.