Друк

Вся неправда про ВІЛ/СНІД: розвінчуємо популярні міфи

.

Чи можна заразитись ВІЛ/СНІДом через сидіння унітазу, оральний секс, салат, який приготувала ВІЛ-інфікована подруга? Відповіді – ниже. А ще – інформація про те, як захистити себе.

Найпопулярніші міфи про ВІЛ/СНІД

  • ВІЛ передається при поцілунку, кашлі і чханні – МІФ

Слина, мокротиння, сльози, піт, сеча, блювотні маси не можуть стати причиною зараження ВІЛ. Так само абсолютно безпечними є обійми і рукостискання.

  • Можна заразитись вірусом через побутові предмети - посуд, одяг, телефон, унітаз і т.д. – МІФ

Це неможливо, так само як і зараження через їжу, яку приготувала ВІЛ-інфікована людина.

Друк

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері

.

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс  "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe. 

Друк

Переговори з Європейським Союзом щодо членства України

.

Сьогодні історичний день, коли ми переходимо до фактичних, реальних переговорів із Європейським Союзом щодо членства України. 28 лютого 2022 року, за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення, ми підписали заявку на вступ.
Друк

Координаційна рада Звягельської районної військової адміністрації: досягнення у сфері сімейної та гендерної політики

.

Сьогодні відбулося засідання координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми, домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Засідання ради провів перший заступник начальника РВА Юрій Оханський, під час якого було обговорено ключові питання та визначено шляхи протидії домашньому насильству та профілактики вчинення цього правопорушення.

Друк

Засідання Районного координаційного центру підтримки цивільного населення при Звягельській районній військовій адміністрації

.

Сьогодні, 25 червня, відбулося засідання Районного координаційного центру підтримки цивільного населення при Звягельській районній військовій адміністрації. Захід пройшов під головуванням першого заступника начальника РВА Юрія Оханського.

Друк

ВСТУП 2024: Розпочала роботу гаряча лінія МОН та чат-бот для запитань

.

Розпочала роботу консультативна телефонна гаряча лінія МОН та чат-бот для запитань про вступ 2024. Якщо ви маєте запитання – звертайтеся на гарячу лінію МОН за номером 0(800)50-45-70, або пишіть на пошту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Друк

На Житомирщині працює 51 мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

.

За період роботи спеціалізованих служб у співпраці із суб’єктами взаємодії у сфері протидії та запобіганню домашньому насильству в Житомирській області проводяться психологічні обстеження постраждалих осіб та організація надання їм, за потреби, первинної психологічної підтримки, надається первинна консультаційна та психологічна допомоги.