Друк

Осінні старти

.

Змагання школярів району в залік спартакіади 2016-2017 н.р. розпочались з легкоатлетичного кросу.

18 команд ЗОШ І-ІІ ступенів та 19 – ЗОШ І-ІІІ ступенів виборювали призові місця.
Дівчата змагалися на дистанціях 500 м та 1000 м, юнаки на вдвічі довших дистанціях 1000 м та 2000 м.
Серед школярів ЗОШ І-ІІ ступенів найкраще виступила команда бігунів Великогорбашівської ЗОШ в складі: Ейсмонта Владислава, Петкуса Ігоря, Васильчук Анастасії, Ничипорук Лілії (вч. Денисюк М.П.). Друге місце в учнів Тупалецької ЗОШ (вч. Дзюбчук В.О.). Третє місце посіли Гірківські школярі (вч. Коренчук Ю.В.).
Серед команд ЗОШ І-ІІІ ступенів перемогу святкувала команда Гульської ЗОШ в складі: Квітченка Івана, Шелеста Ігоря, Близнюк Аліни, Ничипорук Валентини (вч. Чечет А.В.). Друге місце у спортсменів Ярунської ЗОШ (вч. Горблюк В.В.). Третє місце в учнів Колодянської ЗОШ (вч. Мельник В.В.).
Переможцями на своїх дистанціях стали Бондарчук Анастасія (Брониківська ЗОШ), Сімончук Анастасія (Наталівська ЗОШ), Ейсмонт Владислав (Великогорбашівська ЗОШ), Майструк Анатолій (Курчицькогутянська ЗОШ), Остапчук Марія (Городницька ЗОШ), Рябчук Анастасія (Суслівська ЗОШ), Колесник Віталій (Чижівська ЗОШ), Старжець Артур (Токарівська ЗОШ).
За результатами змагань буде скомплектовано збірну району для участі в обласних стартах.