Друк

Схід села в Яруні

.

Голова райдержадміністрації Володимир Михнюк та голова районної ради Дмитро Рудницький взяли участь в зборах зборах громадян за місцем проживання у селі Ярунь.

Загальні збори громадян в селі Ярунь розпочалися зі звіту сільського голови Сергія Жука про проведену роботу.

«Дякую усім за хорошу роботу та плідну співпрацю. Тісно налагоджена робота з діючими керівниками приватних підприємств, що завжди ідуть на поміч. Не можу не згадати нашу лікарню, що знаходиться в досить хорошому стані та чудовий персонал. Нагадаю, що лікарня готується до реорганізації. Дякую усім виборцям за довіру. Звичайно, ще багато невирішених проблем, але разом, з часом я думаю ми впораємось».

Жителі села не залишили без уваги і такі болючі питання як ремонт доріг, освітлення вулиць та вивезення сміття. Жителів села Великий Молодьків дуже непокоїть стан дороги, адже їх діти мусять добиратися в школу пішки, автобус через погану дорогу постійно ламається – це питання спільно з головою сільської ради пообіцяв вирішити голова райдержадміністрації Володимир Михнюк.

Вислухавши пропозиції громади вирішили також забезпечити вивезення сміття не рідше ніж раз в місяць та обрали розмір самооподаткування у розмірі 20 грн з людини.

На зборах був присутній також народний депутат України Володимир Литвин, який відмітив, що кількість активного і небайдужого населення на території сільської ради досить не велика: «Я розраховував, що тут буде заповнений зал і ми разом обговоримо всі проблеми, які вас хвилюють. По тих питаннях які тут підняли, можу сказати одне, - ніхто за вас не вирішить ваші проблеми, якщо вас хвилює, що трактори та вантажівки розбивають дорогу, то чому ви досі не перекрили їм шлях і не заборонили цього робити? Сміття – тут теж залежить все від вас, ніхто ж не приїздить в Ярунь з інших сіл і не смітить тут, це все ваших рук справа, перестаньте смітити і стане чистіше».

«Ми звичайно залежимо від усього, що робиться в державі, але дуже багато залежить від нас самих. Якщо кожен на своєму місці вирішить щось змінити та покращити, то на наступних зборах у вас буде набагато менше проблем. Хочу завершити все ж на оптимістичній ноті і привітати вашу сільську раду з хорошими досягненнями: згідно рейтингової оцінки, Ярунська сільська рада посіла 1 місце серед усіх сільських та селищної рад району, а це дуже хороший результат і показник ефективної роботи, але сьогоднішні збори показують, що вам є куди рости і що покращувати. Також Будинок культури в якому ми зараз знаходимся визнано кращим районним Будинком культури в області, з чим я вас щиро вітаю, і дякую за проведену роботу» - виступив голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/holovna/63-novini/novini-rajonu/6296-skhid-sela-v-yaruni#sigProGalleria3334f557ab
joomlamodniyportal.ru