Друк

Співбесіда з Лебедівською сільською головою

.

Під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Михнюка та голови районної ради Дмитра Рудницького, за участю керівників структурних підрозділів РДА - говорили з Ніною Фоміною.

Існують проблеми у сфері фінансування, нажаль Лебедівська сільська рада одна з тих, що працюють тільки на утримання апарату. Та не дивлячись на такий значний недолік, в кінці співбесіди Володимир Михнюк зробив висновок, що завдяки Ніні Петрівні у сільської ради все ж є перспективи. Хоч на території ради і не функціонує жодне підприємство, вони усіма силами залучають інвесторів для покращення економічного та соціального стану села. Саме тому в планах з'явився ремонт садочку який функціонує, але потребує ремонту.

На території сільської ради працює три заклади культури, які знаходять в досить плачевному стані, тому можливим вирішенням проблеми буде їх закриття або пошук альтернативних будівель для нормального їх функціонування, що й було рекомендовано Ніні Петрівні.

Сама ж Ніна Петрівна просила допомоги в залученні інвесторів чи підприємців. «Працювати є де, одна перешкода – бідна земля, але і цю проблему можна вирішити, планів у нас дуже багато шукаємо тільки бажаючих» - мовила Ніна Фоміна.
Голова районної ради Дмитро Рудницький наголосив: «На території сільської ради працює одна з найкращих амбулаторій, яка є родзинкою села. В амбулаторії проведений капітальний ремонт, працює дуже хороший персонал».
«Я, користуючись нагодою, хотіла б подякувати усім керівникам підрозділів, за співпрацю і розуміння. Звертатися доводиться з багатьох питань, і ми завжди отримуємо відповідь та допомогу. Дуже вам вдячна» - звернулась Ніна Петрівна.

Нагадаємо, що в результаті співбесід головам сільських та селищної рад надаються рекомендації щодо покращення соціально-економічного розвитку громад.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/holovna/63-novini/novini-rajonu/6263-spivbesida-z-lebedivskoyu-silskim-golovoyu#sigProGalleriace3898dfd9
joomlamodniyportal.ru