Друк

23 лютого відбулися публічні слухання щодо кандидата на посаду начальника Новоград-Волинської ОДПІ

.

О 14.00 у великій залі засідань Будинку рад відбулися активні обговорення щодо погодження або вмотивованої відмови призначення на посаду начальника Новоград Волинської ОДПІ Павліни Юрковської.

Публічні слухання були проведені з ініціативи голови райдержадміністрації Володимира Михнюка, з метою дотримання принципів прозорості реалізації кадрової політики. Пропозиція щодо призначення на дану посаду Павліни Юрковської надійшла від Головного управління ДФС у Житомирській області.

До участі в публічних слуханнях були запрошені голова районної ради Дмитро Рудницький, міський голова Віктор Весельський, також взяли участь та виявили небайдужість громадськість міста та району, керівники підприємств та організацій.

Обговорення кандидатури проходили на досить емоційному та бурхливому рівні: вислювлювались думки як в підтримку так і проти призначення. Сама ж Павліна Юрковська в своїй промові зазначила, що в її подальших планах стоять активні партнерські стосунки як з керівництвом району та міста так і з платниками податків.

В кінці слухань Володимир Михнюк подякував усім присутнім за активну участь в обговоренні такого важливого питання та наголосив, що всі пропозиції та зауваження будуть враховані при прийнятті рішення.

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

joomlamodniyportal.ru