Друк

Керівництво району на сході села в Брониках

.

Болючим питанням для жителів Брониківської сільської ради залишається проведення газопроводу до сіл. Допомогти з вирішенням цього питання 23 лютого вирушили керівники району.

Досить активним було обговорення даної проблеми, з приводу цього питання перед громадою сіл виступив підрядник Ігор Зелінський який розповів, що досить багато проблем постає при вирішенні цього питання, але вихід є і аби досягти результату ми маємо його прийняти. Єдиним виходом у вирішення давньої проблеми є передача всіх повноважень з даного питання на сільську раду, адже всі матеріали закуплено, питання тільки в документальному оформленні.

«Кожна людина господар своєї домівки, давайте спільно вирішувати поставлені проблеми. Так дана проблема присутня не один рік, але давайте разом подумаємо над виходом з неї, зважимо всі «за» і «проти» тим паче якщо вихід все ж є і досить не поганий» виступив голова райдержадміністрації Володимир Михнюк.

Голова районної ради Дмитро Рудницький пояснив: «Для того аби вирішити проблему, потрібно знайти причини її виникнення, тож якщо єдиним виходом є передача всіх повноважень на сільську раду і обидві сторони з цим погоджуються давайте обирайте, що краще для вас і голосуйте - вибір робити вам.»

За весь час розгляду питання, атмосфера була досить напруженою та емоційною в результаті спільної роботи та переговорів, керівництва району з громадою, сторони все ж дійшли згоди, на сесію сільської ради винесли питання про передачу всіх повноважень на сільську раду та розробки проектів на 2016 рік.

P.S. Напередодні головою адміністрації була проведена нарада з питань продовження газифікації села Броники за участі сільської голови Надії Залевської, спеціалістами райдержадміністрації та представником місцевої прокуратури.

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/holovna/63-novini/novini-rajonu/6152-kerivnitstvo-rajonu-na-skhodi-sela-v-bronikakh#sigProGalleriaf7aa015373
joomlamodniyportal.ru