Друк

Змагалися любителі малої ракетки

.

Районні змагання з настільного тенісу серед школярів були проведені у спортивному залі Гульської ЗОШ.

12 команд юнаків та дівчат ЗОШ І-ІІ ступенів замгались за звання чемпіонів району 2018 року.
Переможці групових змагань – команди: Великогорбашівської, Гірківської, Стрієвської та Яворіської ЗОШ зустрілисьу фіналі в очних поєдинках.
Ейсмонт Владислав та Петкус Ігор, учні Великогорбашівської ЗОШ (вч. Денисюк М.П.) з однаковим рахунком 2-0 перемогли своїх суперників та стали переможцями змагань.
Друге місце посіли Мужановський Віталій та Патлатюк Микола – учні Яворівської ЗОШ (вч. Фурманенко П.І.).
Третє місце у школярів Стрієвської ЗОШ: Горбатюка Ярослава та Тарасюка Івана (вч. Лук'янчук І.В.).
У змаганнях серед дівчат у фіналі зустрілись команди: Великогорбашівської, Гірківської, Калинівської та Яворівської ЗОШ.
Без поразок провели свої зустрічі Бобровська Діана і Мужановська Вероніка – учениці Яворівської ЗОШ і в черговий раз стали переможницями району.
Друге місце у дівчат Гірківської ЗОШ: Кришталь Вікторії і Кожемяк Діани (вч. Вращук Я.В.).
На третьому місці дівчата Калинівської ЗОШ: Романюк Олександра і Мельничук Анастасія (вч. Гнап Ю.М.).
Серед школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів змагання проводились в особисто-командному заліку. За призові місця змагались 32 юнака та 26 дівчат.
Підтвердили свій статус багаторазові чемпіони району, призери обласних змагань, юні тенісисти Гульської ЗОШ: Плисак Олександр, Чечет Єгор, Боровик Аліна, Подолянчук Софія (вч. Чечет А.В.), які перемогли в командних змаганнях серед юнаків та дівчат.
У юнаків 2 командне місце засоювали Гичко Олександр і Стрілець Назарій – учні Броницькогутянської ЗОШ (вч. Корольчук Ю.І.).
Третє місце у братів Артема та Іллі Недзельських з Барвинівки (вч. Колотирін Б.О.).
В особистому заліку переможцем став Чечет Єгор, друге місце у Плисака Олександра, третє у Гичка Олександра.
У змаганнях серед дівчат друге місце посіли Голуб Катерина і Торуцька Ірина – учениці Слободороманівської гімназії (вч. Павлюк Ю.М.).
Третє місце у школярок Жолобненської ЗОШ: Васильчук Ніни і Якубовської Вікторії (вч. Лобащук С.Б.).
В особистому заліку перемогла Боровик Аліна, на другому місці Голуб Катерина, третє у Подолянчук Софії.
Учасники змагань висловлюють вдячність дирекції Гульської ЗОШ за створення комфортних умов для проведення змагань.