Друк

ВОНИ ДАРУЮТЬ ЛЮДЯМ МУДРІСТЬ КНИГ

.

Коли у вересні кружля осінній лист
І ллється з неба сонячне проміння,
Вшановуєм бібліотечний хист,
Бібліотечну мудрість, працю, вміння.

Всеукраїнський день бібліотек, свято загальнонародне, бо через бібліотеки на різних етапах життя проходить все населення країни. Це свято численної категорії працівників культури – бібліотекарів, тих, хто зберігає і передає нащадкам найдорожче, що накопичило людство – інтелектуальний доробок, хто професійно виконує свої обов'язки і відкриває читачам красу і силу слова, несе їм «розумне, добре, вічне» книгу. Адже бібліотеки є єдиною надійною і незнищенною пам'яттю людського роду.

30 вересня у малій залі будинку Рад відбулось свято для бібліотекарів Новоград-Волинського району з нагоди 18-ї річниці встановлення Всеукраїнського дня бібліотек та 70-ї річниці присвоєння імені Лесі Українки Новоград-Волинській районній бібліотеці для дорослих. Ведучими заходу були бібліотекар районної бібліотеки для дорослих Марія Антонюк та бібліограф районної бібліотеки для дітей Олена Бондар. На урочистості завітали: заступник керівника апарату Скаковська Наталія Михайлівна та начальник відділу культури Ковтун Ганна Олександрівна. Скаковська Н. М. зачитала вітального листа з нагоди свята від районної державної адміністрації та районної ради з найщирішими вітаннями та побажала подальших успіхів на бібліотечній ниві.
Вже стало гарною традицією щороку відзначати кращих бібліотекарів району за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у справі бібліотечного обслуговування населення району, значний особистий внесок у розвиток та популяризацію української культури і духовності, за високопрофесійний підхід в роботі з обдарованими дітьми, сприяння їх творчому розвитку і активній участі у районних заходах з популяризації книги та читання серед підростаючого покоління та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек грамотами від управління культури Житомирської обласної державної адміністрації, Новоград-Волинської районної державної адміністрації, Новоград-Волинської районної ради і грамотами та подяками відділу культури райдержадміністрації, які вручала начальник відділу культури Г. О. Ковтун.
Також, працівники бібліотек району за гарні результати у роботі з дорослими і дітьми та з нагоди особистих ювілеїв отримали пам'ятні подарунки.
Гарними і теплими словами про роботу бібліотекарів звернулись до присутніх директор районної бібліотеки імені Лесі Українки Ковалевська Лариса Дмитрівна та завідуюча районною бібліотекою для дітей Данюк Олена Броніславівна.
Цьогоріч пам'ятний знак «Ніка» отримали чотири кращих із кращих бібліотекарів району за сумлінну працю, творчий підхід та активну участь в житті своєї громади.
В номінації «Плекаючи дитину – плекаємо націю» нагороду отримала бібліотекар Городницької селищної бібліотеки Костюк Алла Анатоліївна.
В номінації «Творець долі книги бібліотекар» нагороду отримали бібліотекарі Піщівської сільської бібліотеки Оніщук Волидимир Ростиславович і Дяченко Катерина Іванівна.
В номінації «Талант бути бібліотекарем» нагороду отримала бібліотекар Поліянівської сільської бібліотеки Коротчук Валентина Григорівна.
В номінації «Найкраща бібліотека Новоград-Волинського району 2016 року» нагороду отримала бібліотекар Дідовицької сільської бібліотеки Перебейніс Інна Миколаївна.
Окрасою свята стали музичні вітання від учасників народного ансамблю «Чарівниці» Пилиповицького будинку культури та Іванни Пасічник с. Дідовичі.
Щирі вітання всім бібліотечним працівникам та шанувальникам книги! Хочеться побажати, щоб бібліотечна нива колосилася добірними зернами людської мудрості, які щедро засіваються в стінах бібліотек, де зростають нові покоління мудрих і допитливих шанувальників книги. Щастя, міцного здоров'я, невичерпного оптимізму Вам! Щоб вистачило наснаги, молодецького запалу для нових творчих здобутків і звернень!

Матеріал підготувала методист
районної бібліотеки для дорослих
Ніна Нюкало

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6861-voni-daruyut-lyudyam-mudrist-knig#sigProGalleria1290bf902b
joomlamodniyportal.ru