Друк

Медколеджу – 80!

.

30 вересня у міському Палаці культури свій ювілей відзначив КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради.

А точніше, дві ювілейні дати відмічали медики – 80-ти річчя Новоград-Волинської школи медичних сестер та 25-ти річчя Новоград-Волинського медичного коледжу.

На урочистості з'їхалися поважні гості міста, району, області та України. Розпочався святковий концерт переглядом фільму з якого присутні ознайомилися з цікавою історією навчального закладу. Про те як все розпочиналося та хто доклав неабияких зусиль до розбудови та вдосконалення коледжу розповіли цікаві світлини.
Відкрила свято директор навчального закладу-ювіляра, відмінник освіти України, заслужений працівник охорони здоров'я України Олена Солодовник. Розповіла про здобутки та досягнення колективу, про буденну кропітку працю та привітала всіх присутніх зі святом.

Серед почесних гостей був присутній народний депутат України Володимир Литвин. «Мені хочеться щоб ви прожили достойне життя, стали справжніми людьми. Не бійтеся складних рішень і ніколи не йдіть за натовпом, але будьте завжди у колективі, якій допомагатиме вам зростати, співпрацюйте та досягайте небачених висот. Трудіться і буде результат», - такими словами звернувся Володимир Михайлович до студентів коледжу та привітав усіх зі святом.

До слова також були запрошені директор Центрального методичного кабінету Міністерства охорони здоров'я України Тетяна Чернишенко, ректор Житомирського державного педагогічного університету ім. І. Франка Петро Саух, заступник Новоград-Волинського міського голови Лариса Шутова, начальник управління освіти та науки міської ради Тетяна Ващук, та керівники вищих навчальних закладів України.

Привітати ювіляра зі святом приїхали представники Новоград-Волинської районної державної адміністрації – перший заступник голови РДА Наталія Даниленко та завідувач сектором охорони здоров'я Тетяна Гусєва.
Наталія Володимирівна в свою чергу від імені голови райдержадміністрації Володимира Михнюка та голови районної ради Дмитра Рудницького привітала всіх присутніх зі святом, побажала професійного довголіття та нових здобутків на освітянській ниві. Після чого відзначила винуватців свята почесними грамотами та пам'ятними подарунками від імені райдержадміністрації.
Офіційні виступи почесних гостей змінила концертна програма, яку підготували студенти та педагоги медичного коледжу. Своїми танцями та співами присутніх порадували: Людмила Повторейко, Олександр та Генадій Гурдіни, танцювальний колектив медичного коледжу «Мікс денс» та інші.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6855-medkoledzhu-80#sigProGalleriade74cf700c
joomlamodniyportal.ru