Друк

Всесвітній біг заради гармонії єднає людські серця

.

4-5 вересня Новоград-Волинський район зустрічав та супроводжував учасників Всесвітнього бігу заради гармонії.

Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

Зі слів керівника забігу, Євгена Дурса, учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення. Будь хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир, гармонію і взаєморозуміння у світі.

Стартувала естафета у Рівному в День незалежності України – 24 серпня.

Учасників акції 4 вересня, на кордоні з Баранівським районом зустрічали за найкращими поліськими звичаями завідувач сектору сім'ї, молоді та спорту Віктор Дейнека та місцеві жителі.

Маршрут забігу пролягав наступними населеними пунктами району: Колодянка – Велика Горбаша – Мала Горбаша – Гірки – Ярунь.

Теплий прийом спортсменам забезпечили Колодянський сільський голова Людмила Войтович, Великогорбашівський вчитель фізичної культури Микола Денисюк, який організував концерт зі своїми вихованцями. У Великій Горбаші бігуни відвідали футбольний матч команд Велика Горбаша – Нова Романівка та поспілкувались із колегами по здоровому способу життя. Привал відбувся біля Ярунської ЗОШ, де зустрічали учасників естафети директор школи Марія Горблюк, Ярунський сільський голова Сергій Жук, учнівська, студентська молодь та місцеві мешканці.

Дах над головою спортсменам забезпечили у терапевтичному відділенні №2 городницької міської лікарні, за що подяка головному лікарю та медичному персоналу.
5 вересня забіг продовжився: заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік не тільки привітав легкоатлетів, а й сам долучився до бігу заради гармонії та миру в Україні.

Від Яруня, минаючи село Пилиповичі, учасники вирушили до міста Новограда-Волинського, де їх зустріли представники місцевої влади та загін велосипедистів.

6 вересня в Овруцькому районі запланована зустріч з європейською міжнародною командою, яку українці супроводжуватимуть протягом п'яти днів до межі з Молдовою в Могилів-Подільському на Вінничині.
Європейська міжнародна команда стартувала в місті Порту, що в Португалії 24 лютого. Європейська частина всесвітньої естафети охоплює 49 країн Європи з загальною довжиною маршруту в 24 000 км. та фінішуватиме 8 жовтня в столиці Італії Римі.

В Україні планується подолати понад 1500 км. тривалість пробігу становить 18 днів.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6805-vsesvitnij-big-zaradi-garmoniji-ednae-lyudski-sertsya#sigProGalleriad957eeccd6
joomlamodniyportal.ru

Організаційно-інформаційний відділ РДА