Друк

Творча обдарованість – 2016

.

Сьогодні, 31 травня, в останній день весни, у Палаці культури ім. Лесі Українки відбувся фестиваль «Творча обдарованість – 2016».

Це свято - підсумок праці, яка вже приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості. Свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, свято олімпійської надії на якому відзначаємо найкращих учнів і вчителів, які гідно представили наш Новоград-Волинський район на обласних предметних олімпіадах, турнірах, обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, обласних виставках, конкурсах, змаганнях та фестивалях.

Голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк привітав школярів, вчителів та батьків зі святом, побажав миру, хорошого відпочинку, продовжувати розвиватись та досягати нових творчих вершин цим самим прославляючи район.

Начальник відділу освіти Олександр Антипчук подякував талановитій молоді за вагомі здобутки, їх вчителям-наставникам, а також батькам за підтримку і розуміння. Побажав випускникам вступити у престижні навчальні заклади, а школярам – весело та корисно провести літні канікули та з новими силами повернутись за парти 1 вересня.

Після привітань розпочалась урочиста церемонія нагородження здібних та обдарованих учнів з наступних номінацій:

- «Вітрила творчості» (нагороджувались вихованці Новоград-Волинського районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді, переможці обласних виставок, конкурсів та змагань. В цьому навчальному році свої вміння діти району продемонстрували у обласних масових заходах, де здобули 91 призове місце, наразі змагання ще не закінчилися.)
- «Інтелектуальна надія» (відзначались учні, які захищали гордість нашого району на обласних предметних олімпіадах та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Результат - 27 призових місць у обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.)
- «Ерудити» (учні нашого району взяли участь в 11 обласних предметних інтелектуальних конкурсах, з яких у шести вийшли призерами, це: юні географи; правознавці; фізики, винахідники та раціоналізатори посіли – ІІІ місця; журналісти, філософи та релігієзнавці - ІІ місце.)
- «Спортивна гордість року» (наші учні успішно займаються такими видами спорту: футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, шашки, вільна боротьба, легка атлетика.)
«Музичне мистецтво» (За підсумками заключного концерту щорічного фестивалю художніх колективів та окремих виконавців дитячо-юнацької творчості «Перлини Звягельщини» нагороджувались найкращі виконавці та їх керівники.)

Вручали нагороди Володимир Михнюк та Олександр Антипчук.
Прикрасою свята були хореографічні та вокальні виступи юних школярів-артистів.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6539-tvorcha-obdarovanist-2016#sigProGalleria78f81bab3b
joomlamodniyportal.ru