Друк

Найкращі читачі району в обласному етапі конкурсу «Книгоманія – 2016»

.

29 березня в Житомирській обласній бібліотеці для дітей відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2016», в якому взяли участь переможці районного етапу конкурсу «Найкращий читач району - 2016» Чечет Єгор (с. Гульськ) та Случак Діана (с. Піщів).

Читальна зала найголовнішої бібліотеки для дітей області зібрала юних читачів Житомирщини – усіх тих, хто власними знаннями і талантами довів, що гідний представити свій район на обласному рівні.

Приємно, що конкурс не залишився поза увагою видатних особистостей, які представляють культуру краю, зокрема, перед дітьми з вітальним словом виступив начальник управління культури Житомирської облдержадміністрації Градовський Ю.Г.

За умовами конкурсу, присвяченого 145-й річниці від дня народження Лесі Українки, учасники відповідали на питання квесту «Промінчики-дороговкази Лесиного Метелика», взяли участь у презентаційному майданчику героїв Лесі Українки «Настрой свою ліру» та пройшли крізь Арку Слави «Засвіти свою зірку».

Блискучі знання творчості і біографії славетної землячки та неперевершений акторський талант в інсценізації уривку з твору Лесі Українки «Музині химери» допомогли Чечету Єгору зайняти ІІ місце серед учнів 6-х класів і, крім того, отримати призи лицарських та глядацьких симпатій! Случак Діана також отримала приз глядацьких симпатій від спонсора конкурсу - компанії «Джерелія». Діти отримали дипломи учасників обласного етапу конкурсу.

Захід відвідала житомирська письменниця Марія Пономаренко, яка подарувала нашій бібліотеці свою нову книжку віршів для дітей «Зорі всипали все небо».

Отож, вітаємо юного читача з с. Гульськ Єгора Чечета із здобуттям призового місця в обласному етапі конурсу «Книгоманія – 2016», дякуємо йому і Діані Случак за участь і сподіваємося, що любов до книги вони пронесуть через все своє життя! А майбутнім учасникам конкурсу бажаємо натхнення, успіхів і перемог!

Матеріал підготувала
завідуюча районною бібліотекою для дітей
Данюк О.Б.

joomlamodniyportal.ru