Друк

Кадрові зміни в районі

.

Сьогодні, 30 березня, у великій залі Будинку рад, були проведені публічні слухання, ініційовані головою районної державної адміністрації Володимиром Михнюком.

В результаті слухань, участь в яких взяли міський голова Віктор Весельський, громадськість району та міста, представники ЗМІ, головою райдержадміністрації було затверджено на посаду першого заступника голови районної державної адміністрації Наталію Даниленко, яка до цього працювала на посаді заступника голови адміністрації з гуманітарних питань та виконувала обов'язки першого заступника.

На посаду заступника голови затверджено Андрія Подіка – підполковника міліції у відставці (тричі брав участь у проведенні антитерористичної операції, має дві вищих освіти, здобуває третю).

Погоджено також кандидатуру Олександра Коваля на посаду начальника Держпродспоживслужби Новоград-Волинського району (до цього працював начальником управління ветеринарної медицини в Новоград-Волинському районі, переведений у зв'язку з реорганізацією управління).

Крім того, Володимиром Михнюком направлене подання на директора департаменту фінансів облдержадміністрації щодо призначення Ірини Козеренко (на даний час працює заступником начальника управління фінансів та виконує обов'язки начальника) на посаду начальника управління фінансів райдержадміністрації.

«Ви напевне помітили, що люди, яких ми сьогодні слухали - не випадкові, вони своїми справами, а не словами довели, що гідні посад, на які претендують. Впевнений, що ми робимо правильний вибір, і спільними зусиллями, єдиною командою, працюватимемо лише задля розвитку та процвітання нашого району, області та всієї України», - із завершальним словом звернувся Володимир Михнюк до присутніх.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6312-kadrovi-zmini-v-rajoni#sigProGalleria9b3202a5b0
joomlamodniyportal.ru