Друк

Чергове засідання групи взаємопідтримки прийомних батьків та батьків-вихователів

.

27 січня 2016 року Новоград-Волинським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено чергове засідання групи взаємопідтримки.

Відповідно до плану проведення засідання, присутніх ознайомлено з листом Мінсоцполітики щодо економного споживання енергетичних ресурсів отримувачами субсидії, щодо нової системи житлових субсидій в частині енергозбереження (лист Мінсоцполітики від 13.01.2016, №325/0/14-16/5).

Спеціалістами РЦСССДМ була доведена інформація щодо психо-фізіологічної та соціально-психологічної симптоматики професійного вигорання та шляхи профілактики професійного вигорання прийомних батьків та батьків-вихователів.
Також було проведено тестування прийомних батьків та батьків-вихователів за методикою діагностики рівня емоційного вигорання В.В.Бойка.
Крім того, на засіданні розглянуто ряд питань, які виникають у процесі функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Зокрема, було обговорено питання профілактики крадіжок серед вихованців ДБСТ, харчування у навчальних закладах дітей з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, механізм оформлення житлових субсидій прийомним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу, інші проблемні питання.

Провідний спеціаліст
Трофимчук С.В.

joomlamodniyportal.ru