Друк

Військовий психолог провів тренінг „Соціально-психологічна робота з демобілізованими та учасниками АТО"

.

Сьогодні, 12 січня, у великій залі Будинку рад відбувся тренінг на тему: „Соціально-психологічна робота з демобілізованими та учасниками АТО".

Тренінг проводив Андрій Козінчук військовий психолог Всеукраїнської громадської організації „Побратими".

Участь у тренінгу взяли голова райдержадміністрації Володимир Михнюк, заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко,  голова районної ради Дмитро Рудницький, заступник голови районної ради Анна Громико,  працівники районних соціальних служб, сільські голови, представники освіти та медицини, демобілізовані учасники АТО, волонтери та представники ЗМІ.

Перед виступом військового психолога, Дмитро Рудницький зазначив, що для такого нового для України соціального прошарку як учасники, ветерани АТО, є просто необхідною соціальна і психологічна підтримка та нагадав, що 3 грудня, в День волонтера було підняте питання налагодження зворотного зв'язку влади з громадськими організаціями та волонтерами. Зважаючи на це, він, спільно зі своїм заступником – Анною Громико посприяли в організації проведення цього тренінгу.

- Вони, ветерани антитерористичної операції, пережили жах війни і повертаються додому. Пріоритетним завданням для кожного державного службовця є допомогти їм повернутись до мирного життя. Вони захищали нашу державу – наш спокій там, на сході, на війні і ми повинні їх максимально підтримувати. Бажаю, щоб ви застосовували набуті в тренінгу навички та знання на спільне благо, - мовив Володимир Михнюк.

Андрій Козінчук розповів про те, як правильно спілкуватись з демобілізованими учасниками АТО, їх сім'ями і які помилки варто не допускати. Обговорювалися питання повернення додому, наслідків війни, стосунків з сім'єю, посттравматичного шоку, соціальної адаптації.
Також поспілкувався з аудиторією, вислухавши кожного бажаючого та надавши грунтовні відповіді.

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

joomlamodniyportal.ru