Друк

Рухаємося до об'єднання громад

.

Сьогодні, 11 січня, голова райдержадміністрації Володимир Михнюк провів засідання робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Новоград-Волинського району.

У засіданні взяли участь голова районної ради Дмитро Рудницький, сільські, селищний голови, інші члени робочої групи.

Результатом обговорень стало прийняття робочою групою рішення про подальше відстоювання останнього розробленого перспективного плану об'єднання територіальних громад, в якому передбачено утворення 6-ти громад (детально ознайомитись можна тут).

Нагадаємо, що 17 грудня з Новоград-Волинським районом ділилися досвідом щодо територіальної реформи Німецький консультант з питань децентралізації Олівер Ерет, спеціаліст з питань державних фінансів німецького товариства міжнародного співробітництва Роман Іванов та експерт Офісу реформ у Житомирській області Ірина Банковська. Володимир Михнюк та Дмитро Рудницький повідомили, що зустрічі з консультантами, в тому числі з іноземними будуть і надалі продовжуватись.

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/5946-rukhaemosya-do-ob-ednannya-gromad#sigProGalleria0a16e689fc
joomlamodniyportal.ru