Друк

Засідання Ради безбар’єрності: спільні зусилля для створення доступних просторів

.

Сьогодні під головуванням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля та за участі першої леді Олени Зеленської відбулося засідання Ради безбар’єрності. На меті було обговорення результатів роботи та викликів у реалізації політики безбар’єрності в Україні.

До зустрічі у режимі онлайн конференції доєдналися начальник Звягельської районної військової адміністрації Іван Туровський, перший заступник начальника РВА Юрій Оханський і керівники структурних підрозділів.

Початковим етапом зустрічі було вступне слово, під час якого Прем'єр-міністр України Шмигаль поділився результатами роботи у цій сфері, підкресливши важливість подальших заходів. Після цього Олена Зеленська висловила свою підтримку та зацікавленість у роботі Ради безбар'єрності.

Обговорювали принципи для впровадження норм безбар'єрності територіальними громадами. Далі учасники обговорили практичні аспекти впровадження безбар'єрних ініціатив в деяких громадах країни.

На засіданні також було акцентовано увагу на соціальній відповідальності та важливості запиту на безбар'єрність у містах. Також говорили про надання правової допомоги та банківських послуг без бар’єрів у громадах.

На завершення засідання були ухвалені протокольні рішення.