Друк

У тренінговому центрі Житомирського обласного центру соціальних служб відбувся навчальний семінар щодо соціальної роботи з військовослужбовцями та членами їх сімей

.

Сьогодні, 28 березня, під керівництвом директорки Житомирського обласного центру соціальних служб Анни Антіпової, відбувся навчальний семінар, присвячений питанням соціальної роботи з військовослужбовцями та членами їхніх сімей.

Учасники семінару детально розглянули важливі аспекти організації роботи у сфері ветеранської політики. Вони ознайомилися з послугами соціальної адаптації для сімей та осіб, що належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих ситуаціях, а також поділилися досвідом щодо налагодження ефективної комунікації з ветеранами та їхніми родинами. 

Заступник начальника з питань ветеранської політики Інна Давиденко надала учасникам семінару вичерпну інформацію про реалізацію державної ветеранської політики на території Житомирської області, підкресливши значення інтегрованого підходу та взаємодії між різними службами й організаціями для підтримки ветеранів та їхніх сімей.

«Ветеранська політика – це не демагогія чи дискусії, це має бути конкретний інструмент закриття потреб кожного ветерана та членів його сім’ї. Саме тому у  Житомирській ОВА було створено відділ питань ветеранської політики», – зазначила Інна Давиденко.

Психолог вищої категорії Житомирського обласного центру соціальних служб Галина Перколаба надала вичерпні рекомендації учасникам семінару щодо організації простору для роботи з військовослужбовцями та членами їхніх сімей.

З сайту ЖОВА