Зустріч та влаштування переселенців з Донецької області
03 грудня 2023 року в Баранівську громаду, а саме в село Заремля, приїхали 8 переселенців з Донецької області. Їх зустріли представники місцевої влади, волонтери та місцеві жителі. Вони вітали прибулих теплими словами і пропонували допомогу.
Надали переселенцям гаряче харчування, воду та необхідні речі. Проживатимуть донеччани в затишному та теплому приміщенні, де є все необхідне для комфорту.
Допомога вимушеним ВПО - це прояв гуманізму і солідарності. Це знак того, що українці готові допомагати один одному в скрутні часи. Це наш обов'язок та вияв єдності.
Тримаймося разом і наближаймо очікувану Перемогу!
Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/30-novini/14998-zustrich-ta-vlashtuvannia-pereselentsiv-z-donetskoi-oblasti#sigProGalleriafeb37d4236
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/30-novini/14998-zustrich-ta-vlashtuvannia-pereselentsiv-z-donetskoi-oblasti#sigProGalleriafeb37d4236