Друк

Щорічний День пам’яті жертв політичних репресій

.

У третю неділю травня ми згадуємо мільйони загублених життів, усіх жертв, що в різні часи страждали від радянського тоталітарного та російського режимів.

Цей пам’ятний день встановлений, аби ми ніколи не забували обличчя зла, аби пам’ятали – терор носить цілеспрямований, організований характер та уражає практично всі верстви української нації.

Сьогодні, 19 травня, напередодні пам’ятного дня керівники району поклали квіти до підніжжя Меморіалу пам’яті на території Брониківської сільської ради. На честь кожного, хто в ті чи інші часи страждали від рук влади. Начальник районної військової адміністрацій Іван Туровський, перший заступник начальника РВА Юрій Оханський, голова районної ради Артур Загривий, голова Брониківської сільської ради Надія Залевська хвилиною мовчання згадали всіх: знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

«У цей скорботний день ми схиляємо голови в пам’ять про наших земляків: депортованих, ув’язнених, висланих у табори, загиблих внаслідок голодоморів, репресій та терору в роки правління тоталітарних режимів. Це мільйони безневинних зламаних душ. Україна багато років страждає від чиїхось амбіцій. Ми маємо нарешті усвідомити – ми Вільні та Незалежні, ми будемо рости та розвиватись, як самостійна цілісна держава, і ніхто нам в цьому не завадить»,– йдеться на сторінці Івана Туровського.

Священний обов'язок кожного громадянина – збереження пам'яті про минуле свого народу.

Пам’ятаймо!