Друк

Сьогодні відбулась розширена нарада з міськими, селищними та сільськими головами

.

Відкривав нараду начальник районної військової адміністрації Іван Туровський.

 Крім того, на нараді були присутні голова районної ради Артур Загривий, начальник Новоград-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної політики Олег Куліковський, генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис та відповідальні за озвучені питання спеціалісти адміністрації.

Розглянули питання:

- про призов на військову службу під час мобілізації, військовозобов’язаних громадян на території Звягельського району;

 - про бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час;

 -про надання звітності щодо чисельності військовозобов’язаних, які заброньовані агропромисловими підприємствами, організаціями, установами району;

 - про проведення інформаційної компанії «Гвардія наступу»;

- про розгляд листа генерального директора КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» щодо вирішення питання фінансування оплати праці медичних працівників позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при Новоград-Волинському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки;

- про пільгове перевезення пасажирів;

- про внесення змін до правил перетину державного кордону громадянами України;

-  аналіз здійснення виконкомами міських, селищних, сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади, визначених Законом.

«Ми живемо в надто складний час і наше головне завдання підвищувати обороноздатність держави. Питання призову до ЗСУ та агітації до вступу до «Гвардій наступу» надзвичайно важливе. В цей час ховатись від служби в армії чи від виконання своїх обов’язків не можливо, ми маємо приносити користь державі та працювати на Перемогу. Давайте разом спільними зусиллями перемагати ворога», – підсумував зустріч Іван Туровський.