Друк

В п'ятницю, 13 січня, голова обласної військової адміністрації Віталій Бунечко з робочим візитом відвідав Звягельський район.

.

Спільно з заступником начальника ОВА Віктором Градівським зустрілись з керівниками промислових та сільськогосподарських підприємств району.

 На розширеній нараді говорили про тісну співпрацю в умовах війни.

Начальник районної військової адміністрації Іван Туровський розпочав нараду хвилиною мовчання в пам'ять про усіх загиблих від рук російських загарбників.

Серед присутніх: перший заступник начальника РВА Юрій Оханський, заступник начальника РВА Олег Зубовський, голова районної ради Артур Загривий,  голова міської ради Микола Боровець, керівники підприємств та голови громад району.

У своїй промові Віталій Бунечко зазначив: «За 324 дні війни бізнес Житомирщини продемонстрував здатність швидко адаптуватись до будь-яких, навіть раніше нечуваних змін. Стрімко подолав перший шок від початку повномасштабного вторгнення росіян та навчився працювати в нових умовах.

Разом з підприємцями, обласна і місцева влада вирішували оборонні, фінансові, комунікаційні, організаційні проблеми. Бізнес шукав нові ринки, відновлював логістику, зруйновану війною, адаптував власні товари й марки під нинішні умови, оптимізував витрати, підтримував своїх робітників. І тих, хто залишився на виробництві, і тих, кого потрібно було забезпечити усім необхідним для захисту нашої країни безпосередньо на фронті. Своєю щоденною працею зараз бізнес закладає фундамент нашої стійкості перед майбутніми випробуваннями.»

Крім цього, на нараді говорили  про:

діяльність підприємств в умовах воєнного стану; бронювання військовозобов’язаних; взаємодію органів влади та бізнесу; ціни на паливо, добрива та багато іншого.

Іван Туровський підсумував зустріч словами вдячності за тісну співпрацю між органами влади та підприємцями.

Після того керівники області спільно з керівниками району та міста відвідали нещодавно відкритий "ДіяЦентр".