Друк

Наталія Остапченко оглянула хід будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» у місті Баранівка

.

23 жовтня перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації В’ячеслав Авраменко, перший заступник голови Новоград-Волинської райдержадміністрації Іван Туровський спільно з Баранівським міським головою Олександром Мігеєм проінспектували у місті Баранівка Новоград-Волинського району будівництво Центру надання адмінпослуг,

який працюватиме у форматі «Прозорого офісу» та надаватиме повний спектр надання необхідних для мешканців територіальної громади адміністративних послуг.

«Наразі внутрішні роботи виконано на 80 %, монтується ліфтова шахта, також виконано сантехнічні роботи, покрівельні роботи в «Прозорому офісі» виконано на 95 %, у приміщенні торгово-тренінгового центру – на 55 %. На третьому поверсі слід встановити панелі та вентиляцію, на четвертому поверсі слід виконати декоративні роботи та поставити двигуна для ліфта протягом 2 днів. Крім того, виконуються роботи по облагородженню прилеглої території та будуть класти бруківку», - зазначив під час зустрічі підрядник об’єкта.

Оцінивши хід ремонтних робіт, Наталія Остапченко дала доручення будівельникам пришвидшити їхні темпи роботи, щоб до настання перших морозів якісно замостити бруківкою територію біля ЦНАПу.

joomlamodniyportal.ru