Друк

ПРО РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ДО РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА І КВАРТАЛ 2021 РОКУ

Протягом першого кварталу 2021 року до Новоград-Волинської районної державної адміністрації надійшло 98 звернень  від жителів району та іногородніх, що на 18 звернень менше, ніж  за аналогічний період 2020 року. У своїх зверненнях громадяни порушили 98 питань, із них найбільше – питання соціального захисту.

До райдержадміністрації у першому кварталі 2021 року надійшло 1 колективне звернення, що на 8 звернень менше, ніж за такий же період у 2020 році.

Із 98 звернень, які надійшли протягом першого кварталу 2021 року до райдержадміністрації, 25 звернень задоволено, на 55 звернень надано роз’яснення та 18 звернень перебувають на контролі.

Всім заявникам на звернення надаються письмові відповіді у термін відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Звернення громадян забезпечують постійний зв'язок між державою та її громадянином, надають можливість через проблеми окремого заявника бачити проблему суспільства в цілому, а реалізація через звернення конституційних прав і свобод є кроком до зміцнення демократичної правової держави.

Тому робота зі зверненнями громадян у Новоград-Волинській районній державній адміністрації буде й надалі пріоритетною у повсякденній діяльності та спрямованою лише на поліпшення якості розгляду звернень громадян та безумовне виконання вимог законодавства.